Strona główna

Z Czysty wymysł wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Witaj na wikipedii firmy Czysty wymysł

W ramach udostępnianej przez nas bazy wiedzy oferujemy usystematyzowana i po kategoryzowaną wiedzę dotyczącą tworzonego przez nas oprogramowania. Zamieszczamy tutaj instrukcje obsługi, opisujemy aplikacje, funkcje, często występujące problemy i ich najlepsze rozwiązania.

Instrukcje

Czysty wymysł
System zgłoszeń (helpdesk)
Elektroniczny system deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Wersja demonstracyjna

Pod adresem http://demo-odpady.czystywymysl.pl dostępna jest wersja demonstracyjna przypadku użycia platformy czysty wymysł na bazie której utworzono aplikacje do elektronicznej obsługi deklaracji za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Aplikacja ta wymagała utworzenia dodatkowego modułu dla podatnika, kilku klas obsługi zdarzeń i utworzenia 25 definicji elementów "to coś" w tym:

  • 12 elementów słownikowych takich jak kraj, ulica, dzielnica, miasto, region, rejon, pojemnik na odpodaty, itp
  • 5 dokumentów takich jak deklaracja do-1, deklaracja do-2, wniosek o pojemniki, załączniki do-1/A i do2/A
  • 5 elementów organizacji w tym podatnik, nieruchomosc, stanowisko, dział, itp
  • 3 formularze. Wykaz deklaracji, wykaz zobowiązań i wiadomość

Dla wszystkich dokumentów zostały utworzone klasy obsługi zdarzeń reagujące na zdarzenia użytkownika podczas wypełniania dokumentów, a najbardziej skomplikowanym utworzonym dokumentem był dokument "Deklaracja DO-2" składający się z 42 pól.

W tym konketnymn przypadku użycia platformy czysty wymysł nie zostały zastosowane procesy biznesowe z powodu bardzo prostego obiegu dokumentów które przyjmują tylko statusy: "dodane", "zatwierdzone", "odrzucone".

Czysty wymysł